Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

— Василь Сухомлинський

День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства, усі трудівники села та сільгосппідприємств Бобринеччини!

Відокремлений структурний підрозділ «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського НАУ» щиро вітає вас із нагоди свята – Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Саме Ваша наполегливість, працелюбність сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі країни. Не покладаючи рук, Ви працюєте на сільській ниві, тваринницьких фермах, фермерський та приватних господарствах для того, щоб забезпечити якісними та безпечними продуктами харчування населення країни та сировиною промисловість.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя всі плани, задуми та сподівання на радість і благополуччя Вашим родинам, на благо Бобринеччини та піднесення добробуту всього українського народу! Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху та достатку! Нехай Ваші грандіозні плани втілюються у життя, здійснюються абсолютно всі бажання та збуваються всі мрії! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up