Немає нічого страшнішого за необмежену владу в руках обмеженої людини.

— Василь Симоненко

Конференції

 Геодезія та землеустрій в сучасних умовах

       17 листопада відбулася навчально-практична конференція “Геодзія та землеустрій в сучасних умовах” за результатами проходження виробничої технологічної практики здобувачами освіти IV курсу відділення “Землевпорядкування”. Студенти прозвітували про організацію та проходження практики в мземлевпорядних підприємствах та оргазіях в умовах воєнного стану.

      Голова циклової комісії Бондаревська Т.Г. виступила з доповіддю на тему: «Практичне навчання – ключова складова освіти майбутнього фахівця – землевпорядника». Наголосивши, що саме у процесі навчальних практик відбувається найбільш інтенсивне ознайомлення з усіма аспектами майбутньої роботи фахівця землевпорядної галузі. Завідувач відділення «Землевпорядкування» Прокопенко І.П. ознайомила здобувачів освіти з питанням реформування безоплатної приватизації земель в Україні.

      Змістовно презентували свої звіти: Вєрічева А. (ТОВ «ІДПОСУ»), Ткаченко М., Ярина О., Дякова К. (ТОВ «Базис-Конект»), Протасова А. («УКРЛЕНДПРОЕКТ»), Чейпеш Я., Урсол І. (ФОП «Петрович І.І.»), Супрун Б., Горбенко В. (відділи земельних відносин та екології ОТГ).

       За період практики здобувачі освіти набули досвіду роботи за обраною професією, виконуючи в конкретному підприємстві функціональні обов’язки фахівця із землеустрою.

 МАЙБУТНЄ – ЗА АГРО!

    20 жовтня 2022 року у ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського НАУ» відбулася XII навчально-практична конференція на тему: «МАЙБУТНЄ – ЗА АГРО».

      На порядку денному було розглянуто питання про організацію виробничої технологічної практики та підсумки її проходження здобувачами освіти спеціальності 201 Агрономія. Саме у процесі виробничої практики відбувається найбільш інтенсивне ознайомлення з усіма аспектами майбутньої роботи, проявляється критичне та осмислене ставлення до дисциплін, що вивчаються, формуються основи професійної самооцінки.

        За період практики здобувачі освіти набули досвіду роботи за обраною професією, виконуючи в конкретному базовому господарстві функціональні обов’язки на посадах, наближених до агрономічних. Практичне навчання проводилося в сільськогосподарських підприємствах, фермерських господарствах та за кордоном.

    Було заслухано здобувачів освіти четвертого курсу, які підготували змістовні презентації про проходження виробничої технологічної практики та надавали рекомендації для здобувачів освіти молодших курсів які будуть проходити практику. Конференція закінчилася переглядом відеоролику «Цікаві моменти практики».

Майбутнє – за агро!

     Підсумовуючи проходження виробничої технологічної практики, 03 листопада 2021 р. в закладі освіти відбулася навчально-практична конференція на тему: «Майбутнє – за агро!» для студентів IV курсу відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва».

    Відкрив захід і привітав присутніх директор коледжу Чорний О.В. Було надано рекомендації щодо проходження даної практики студентам ІІІ курсу, для яких ця практика ще попереду. Загалом у конференції прийняли участь 25 виступаючих. Доповіді було розділено на блоки:

– звіт студентів про проходження виробничої технологічної практики у фермерських господарствах, де виступили – Шрам Павло, Малетич Іван, Басистий Євген, Яловенко Лада, Марков Олександр, Аскерова Дарія, Соловйов Нікіта, Фундират Євген, Почкай Денис, Єрмаков Максим, Рижков Олексій, Бондарь Максим, Філімонов Владислав, Бобко Владислав, Качура Іван;

– звіт студентів про проходженню виробничої технологічної практики в агрофірмах, де виступили – Коломієць Денис, Босик Анастасія, Мельник Михайло, Тумін Артем, Цимбал Юлія, Тригуб Владислав, Скорик Ярослав, Могиляк Богдан, Шиян Світлана, Зінченко Дмитро;

– звіт студентів про проходження виробничої технологічної практики за кордоном (Німеччина), де виступив Хилько Владислав.

    У свою чергу керівники практик, які підготували здобувачів освіти до виступів, подарували їм на пам’ять відеоролики з навчальних практик за їх участю. Закрив навчально – практичну конференцію заступник директора з навчально-виробничої роботи Піньковський Г.В., оцінивши підготовку студентів до майбутньої спеціальності.

    Конференцію підготували заступник директора з навчально-виробничої роботи Піньковський Г.В. та викладач Мирненко А.О.

 

 

up