Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

— Василь Сухомлинський

Студентське життя

     Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

     Студентське життя приносить багато радості. «Від сесії до сесії живуть студенти весело». А скільки всього ще доведеться пережити! Це записки на лекціях і посиденьки на підвіконні або в їдальні, це студентська весна, це нові люди, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії, махаєш заліковкою та стрибаєш від щастя. Немає на світі нікого, щасливішого від студентів, це особливий стан душі, це вічна весна, сонце, любов, це найчудовіший час у житті. Студентське життя – це коли готуєшся до пари цілу ніч, а потім у найвідповідальніший момент засинаєш. Студентство – це те, що згадуєш і смієшся до сліз.

За ініціативи студентського самоврядування та координатора Чичирко Я. М. було організовано загальноколеджівську благодійну акцію “Дякуємо Вам, наші Герої”

 

Органи студентського самоврядування організували святкову фотозону та «Пошту Купідона»

 

Студентське самоврядування та координатор Чичирко Я. М. було організовано благодійний концерт  молодіжного гурту “Фаворити сонця” , під час якого кожен міг задонатити кошти для потреб ЗСУ.

 

Святковий захід «Андріївські вечорниці», представлений  хореографічним колективом «Натхнення», під керівництвом Плющевської І. В. та Чичирко Я. М.

 

Приєднуйтесь до нашої студентської родини – Ви не пожалкуєте!

 

 

 

 

 

 

up