Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

— Василь Сухомлинський

Відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва»

Галузь знань – 20 Аграрні науки та продовольство

Спеціальність – 201 Агрономія

Кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з агрономії

Форма навчання денна, заочна, дуальна

Освітньо-кваліфікаційний ступінь – фаховий молодший бакалавр з агрономії

Термін підготовки:

  • 3 роки 10 місяців на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.)

  • 2 роки  10 місяців на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.)

  • 2 роки 10 місяців – на основі диплому кваліфікованого робітника (плодоовочівник, овочівник, садовод, квітникар, садівник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, майстер-налагоджувальник з технічного обслуговування машинно-тракторного парку, машиніст, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, слюсар ремонтник, електрозварник, робітник фермерського господарства)

      

 

     Відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва» – одне з найстаріших у нашому коледжі і веде свою історію із 1922 року. Освітній процес побудований на успішному опануванні студентами знань в галузі агрономії та в значній мірі залежить від того, в якій формі проводиться навчання і які методи при цьому використовуються. Викладачі відділення постійно працюють над своїм самовдосконаленням і над проблемою використання та впровадження нових сучасних форм та методів організації освітнього процесу. До викладацького складу входять висококваліфіковані спеціалісти, які вміло організовують навчання.

     Крім основної спеціальності 201 Агрономія здобувачі освіти відділення опановують суміжну робітничу професію «Тракторист – машиніст категорії А1».  Практичні вміння та навички студенти набувають під час проходження навчальних та виробничих практик. До того ж вони мають можливість проходити практику за кордоном у сучасних аграрних підприємствах Німеччини та Польщі, що спеціалізуються на вирощуванні ягід, фруктів, овочів. Для них створені всі умови щодо участі в закордонних програмах практичної підготовки.

    До послуг студентів обладнані лабораторії, кабінети, навчально-дослідне господарство коледжу. У вільний від занять час вони мають змогу займатися у спортивних секціях: футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту та в гуртках художньої самодіяльності: танцювальному ансамблі «Натхнення» і інструментальному ансамблі «Рингтон». Збірні команди відділення ВППР з волейболу, футболу, настільного тенісу, гирьового спорту неодноразово займали призові місця в регіональних та Всеукраїнських змаганнях.

  На відділенні постійно проводяться різноманітні культурно-масові заходи. Талановита молодь відділення ВППР бере активну участь у міських та обласних конкурсах.

   Понад 80% випускників відділення “Виробництво і переробка продукції рослинництва” працевлаштовуються відразу після закінчення навчання у коледжі, отримавши диплом фахового молодшого бакалавра з агрономії. Багато хто продовжує навчання у закладах вищої освіти.

    Аграрієм бути модно! Приєднуйся до кращих!

 

Завідувач відділення – викладач першої кваліфікаційної категорії

Мирненко Аліна Олексіївна

Телефон 0965709506

E-mail mirnenko.alina@gmail.com

 

up