За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте.

— Тарас Шевченко

Виховна робота

 2023 – 2024 навчальний рік

      З нагоди Всесвітнього дня здоров’я вихователь гуртожитку Тихопій П. М. провів для студентів  інформаційну годину “Молодь за здоровий спосіб життя”. На зустріч  була запрошена медична сестра Бенч І. В., яка розповіла про негативні сторони згубних звичок, їх наслідки, особисту гігієну тощо. Студенти переглянули відеоролики, прослухали повідомлення та переглянули виставку-вкладку про здоровий спосіб життя.  Мета заходу: розвивати у молоді бережне ставлення до свого здоров’я.

 

     До Всесвітнього дня поезії для мешканців гуртожитку вихователь Тихопій П. М. провів цікавий та пізнавальний захід “Поетичний вечір весни”, на якому присутні читали вірші та слухали відеозаписи поетичної лірики.

       20 лютого у стінах гуртожитку нашого коледжу була проведена літературно-музична композиція “А Сотню вже зустріли небеса”. Глядачі прослухали музичні твори: “Ой у лузі червона калина”, “Пливе кача по Тисині”, “Пісня про Небесну сотню” та інші. Переглянули відеокліп із участю Сергія Нагаяна, читали вірші: “А Сотню вже зустріли небеса”, “Мамо чи це вже весна, що квітами встелена площа?”, “Спасибі вам звитяжні браття” та інші. Ведучими заходу були Жабокрицька Д., Бойко М., Олексієнко В., Мироненко М. та вихователь гуртожитку Тихопій П. М.

      Вихователь  Тихопій П. М. разом з Радою гуртожитку провели для його мешканців історичний екскурс “Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам’ятаємо завжди”. На захід був запрошений гість – історик та краєзнавець Лашкул Г. О. Присутні переглянули відео ролики про ті жахливі часи, прослухали інформацію про Голодомор по нашій місцевості та поспілкувались з гостем.

     Для мешканців гуртожитку вихователь Тихопій П. М. провів вечір-реквієм: “Бабин Яр – без права на забуття”. Пам’ять про трагедію Бабиного Яру попри всі обставини завжди залишається живою.

 

up