У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дороге наше місто – його вулиці, будівлі, парки і храми, його минуле і сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його історію, збагачував традиції, розбудовував, боронив від ворога.
Наше місто – трудівник і борець, воно завжди молоде, і з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим. Та найбільше його надбання, справжня окраса та гордість – бобринчани. Адже усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів.
Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до Бобринця. Зичимо кожній бобринецькій родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/09/A624247D-23C3-425D-B704-3D34F58195BD.jpeg)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/09/7673226C-5996-40B5-B17C-0AB95A0BADE7-1024x681.jpeg)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/09/6D9B1FA4-0143-4352-AEFB-01478E8FE249.png)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/09/1B1AB87B-A169-4E13-851D-E742BEC3D162.jpeg)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2021/09/28468776_1845866232111231_1873804965042142023_n-680x345.jpg)