![Возможно, это изображение (1 человек и текст)](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/243394193_2068006520027937_1414329448533794998_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=wRinsjSw0CYAX-QWb4P&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=66e8e71a280a1024ec743d3343c847d8&oe=618C6CE2)
Протягом двох днів, 11 та 12 жовтня 2021 року, під егідою МОН України, за ініціативи НМЦ ВФПО проходила онлайн-естафета єдності «Ми – нащадки козацької слави», приурочена до Дня Українського козацтва (свята Покрови) та Дня захисників і захисниць України. Понад 160 закладів фахової передвищої освіти, понад 500 осіб з усієї України взяли участь у заході.
Серед творчих номерів на патріотичну тематику у більшості були: виконання літературно-музичних композицій, зокрема, у вигляді театралізованих постановок, українських пісень, декламування поетичних та прозових творів. Онлайн-естафета «МИ– НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ» об’єднала усю Україну!
Інструментальний ансамбль «Ringtone» нашого закладу освіти, під керівництвом Прокопенка В.М., у прямому ефірі виконав інструментальну фантазію на українську народну пісню «Чом ти не прийшов?»
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_2021-10-13_112811.png)