Терпи, терпи — терпець тебе шліфує.

— Василь Стус

Культурно-просвітницька діяльність

2024 рік

    До 130-річчя від дня народження Д. І. Чижевського (1894–1977), українського вченого-енциклопедиста, філософа, культуролога-славіста, лінгвіста, літературо- та релігієзнавця в читальній залі бібліотеки коледжу відбувся Круглий стіл присвячений постаті Дмитра Чижевського. Під час заходу студенти ІІ курсу ознайомилися з науковою діяльністю, життям Дмитра Чижевського в еміграції та іншим цікавим фактам з біографії видатного науковця. У ході круглого столу працівники бібліотеки коледжу презентували виставку «Неможливо бути пророком у своїй Вітчизні».

       Пам’ятаючи про аварію, яка забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи, у коледжівській бібліотеці було проведено виховний захід “Чорнобиль – біль і скорбота України”.

 

2023 рік

    Указом Президента України від 14 травня 1998 року 30 вересня було оголошено Всеукраїнським днем бібліотек. Метою цього свята є підвищення ролі книги у суспільному та культурному житті, привертання уваги широкої громадськості до проблем бібліотек, до потреб і соціального статусу бібліотекарів. Напередодні цього дня в читальному залі бібліотеки коледжу завідуюча бібліотекою Іванченко Л. Б. та  бібліотекар Хрипко В. О. для студентів групи 23ГЗ11 організували та провели гру-вікторину “Колодязь знань”. Захід пройшов у дружній атмосфері.

     28 вересня все прогресивне людство відзначає роковини з дня народження В. О. Сухомлинського, який залишив нам, сучасним педагогам, величезну спадщину, яка по праву вважається «Золотим фондом Гуманної педагогіки». До дня вшанування видатного українського педагога-гуманіста та з нагоди 105-ої річниці від дня народження, у бібліотеці коледжу підготовлено тематичну  виставку «В. О. Сухомлинський – педагог-добротворець», з експозицією якої змогли ознайомитись усі бажаючі.

     До дня Героїв у бібліотеці закладу освіти, біля куточку  пам’яті «Герої не вмирають! Слава Героям!», пройшла виховна година «Вони тримають небо над нами», де студенти мали змогу зустрітись із учасником бойових дій Новіковим Олександром, який захищає нашу країну з 2014 року. 

     День Героїв Небесної сотні у 2023 році пройшов під гаслом “Небесна сотня – перші герої російсько-української війни”. Сьогодні, в умовах війни, ми частіше повертаємось до подій, що символізують боротьбу за свободу та гідність. Студенти коледжу на виховній годині у бібліотеці коледжу вшанували пам’ять Героїв, які стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.

2022 рік

      У бібліотеці коледжу пройшов виховний захід із запрошеним гостем з місцевого краєзнавчого музею, присвячений історії виникнення цього свята та основним подіям, пов*язаним з боротьбою за свою свободу.

     З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, бібліотекарі коледжу підготували виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

        У бібліотеці закладу освіти організована тематична виставка, присвячена пам’яті Героїв Крут.

2021 рік

      Інфораційна година, прсвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території іноземних держав.

      Працівники бібліотеки коледжу підготували інформаційний куточок, присвячений подіям зими 2013-2014 рр. та провели для студентів І курсу тематичну зустріч, на якій обговорили причини Революції Гідності, її учасників, головні події та наслідки, згадали про Героїв Небесної сотні, окремо нашого земляка – Віктора Чміленка.

     Завідуюча бібліотекою Іванченко Л.Б. організувала і провела для студентів ІІ-А відділення “Землевпорядкування” інформаційну годину “Обернулася в легенду”, на якій разом із ведучими згадали нелегкий життєвий та цікавий творчий шлях Лесі Українки.

        У бібліотеці коледжу відкрито тематичну виставку “35 років після катастрофи”, присвячену Чорнобильській трагедії.

       Правда про страшні сторінки нашої історії, причини, перебіг, наслідки, спогади та роздуми про голодомор – все це до вашої уваги у приміщенні бібліотеки нашого закладу освіти.

 

up