Терпи, терпи — терпець тебе шліфує.

— Василь Стус

Візитна картка

          “Якщо ви хочете, щоб юнацтво відчувало невгамовну жадобу до знань, дбайте про найголовніші, найважливіші вогнища духовної культури – бібліотеки…”                                                                                                                       В. О. Сухомлинський

    Шановні відвідувачі! Дякуємо вам за те, що завітали до бібліотеки Бобринецького аграрного фахового коледжу ім. В. Порика Білоцерківського НАУ. Ми вітаємо та підтримуємо всіх людей в їхній любові до читання та в прагненні навчатися все життя. Працюючи разом, ми прагнемо забезпечити рівний доступ до інформації, ідеї та знань через книжки, програми та інші ресурси. 

    Як неможливо відокремити процес навчання від процесу виховання, так не можна і відокремити проблеми освіти, коледжу, бібліотеки. Тому наша бібліотека продовжує свою діяльність в тих напрямках, за якими працює заклад освіти. Особлива увага приділяється удосконаленню бібліотечно – інформаційного забезпечення самостійної роботи студентів. 

 

         Роботою бібліотеки вміло керують її працівники – Іванченко Л. Б. та Хрипко В. О.

 

      Іванченко Людмила Борисівна – завідувач бібліотеки, працює в Бобринецькому аграрному фаховому коледжі ім. В. Порика БНАУ на посаді завідувача бібліотеки з 2009 року.

 Освіта: вища, Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність «Менеджмент організацій», кваліфікація менеджера аграрного бізнесу.

     Підвищення кваліфікації: онлайн-семінар «Інноваційна діяльність бібліотек закладів освіти та їх роль у формуванні інформаційної культури, творчої активності здобувачів освіти та педагогічного колективу», курси підвищення кваліфікації в ІПН БНАУ “Організація роботи бібліотеки в закладі ФПО”, вебінар «Суїцидальна поведінка у підлітків: причини виникнення та алгоритми подолання», онлайн-семінар «Елементи бібліотечного маркетингу в діяльності бібліотек в умовах дистанційної освіти», інтернет-семінар «Особливості діяльності бібліотеки закладу освіти в сучасних умовах: запитання, та відповіді. Організація роботи з бібліотечним фондом», онлайн-семінар «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна», інтернет-семінар «Вебпідтримка основних функцій бібліотеки освітнього закладу»,  семінар «Бібліотека закладів освіти – як простір для освітніх та культурних можливостей студентської молоді».

      Людмила Борисівна досконало веде керівництво бібліотекою та організовує роботу щодо забезпечення бібліотечних процесів з обслуговування здобувачів освіти на абонементі і в читальній залі. Проблема, над якою працює бібліотекар, – пошук, отримання й передача інформації, популяризація наукової літератури для надання якісної допомоги здобувачам освіти та викладачам у забезпеченні їхніх інформаційних потреб. Творчо працює над складанням  планів роботи бібліотеки та забезпечує їх якісне виконання. Проводить бесіди з користувачами про правила користування бібліотекою. Вивчає, інформує, задовольняє читацькі потреби користувачів бібліотеки, якісно виконує інформаційно-бібліографічну роботу з обслуговування користувачів на абонементі. Організовує в читальній залі тематичні книжкові виставки, які сприяють національному відродженню та духовному становленню здобувачів освіти. Співпрацює з керівниками груп усіх спеціальностей, адміністрацією коледжу та бібліотеками міста.

 

      Хрипко Віта Олександрівна – бібліотекар, працює в Бобринецькому аграрному фаховому коледжі ім. В. Порика БНАУ на посаді бібліотекаря з 2003 року.

    Освіта: вища, Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність «Управління персоналом та економіка праці», кваліфікація економіста, менеджера персоналу.

 Підвищення кваліфікації: онлайн-семінар «Інноваційна діяльність бібліотек закладів освіти та їх роль у формуванні інформаційної культури, творчої активності здобувачів освіти та педагогічного колективу», курси підвищення кваліфікації в ІПН БНАУ “Організація роботи бібліотеки в закладі ФПО”, онлайн-семінар «Елементи бібліотечного маркетингу в діяльності бібліотек в умовах дистанційної освіти»,  інтернет-семінар «Особливості діяльності бібліотеки закладу освіти в сучасних умовах: запитання, та відповіді. Організація роботи з бібліотечним фондом»,  онлайн-семінар «Бібліотека – центр національно-патріотичного виховання студентів. Бібліотека і війна», інтернет-семінар «Вебпідтримка основних функцій бібліотеки освітнього закладу»,  майстер-клас «Книжковий медіаклуб як сучасна форма популяризації літератури»,  семінар «Бібліотека закладів освіти – як простір для освітніх та культурних можливостей студентської молоді».

      В обов’язки бібліотекаря входить комплектування фондів обробка нових поступлень, тобто каталогізація і систематизація шляхом складання спеціальних карток, а також обслуговування користувачів. Бібліотекар систематично організовує книжкові виставки до знаменних та ювілейних дат, презентації та бібліографічні огляди нової літератури. Спільно з відповідальними за виховну роботу бере участь у проведенні виховних годин, поза аудиторних виховних заходах. Займається самоосвітою, проходить курси підвищення кваліфікації та атестацію.

 

Режим роботи бібліотеки

Абонемент і читальний зал
Понеділок – п’ятниця – 800 – 1700
Субота, неділя – вихідні

 

 

 

 

up