![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-28_12-57-53-771.jpg)
Знову у наш заклад освіти надійшла сумна звістка – на війні загинув захисник України, колишній студент, випускник 2000 року відділення «Організація виробництва» – Чернієнко Володимир Анатолійович. Виявивши стійкість і мужність, він з початку війни пішов захищати Батьківщину добровольцем, був парамедиком. Але, на жаль, Володимир загинув під час бойових дій у Херсонській області.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого захисника. Нехай пам’ять про мужнього Воїна, який віддав своє життя за Україну, назавжди залишиться в серцях рідних, близьких, друзів та бойових побратимів! Вічна слава і пам’ять нашому Герою!