Міжнародний день демократії
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2023/09/01002oj1-a3d3_1280x720.jpeg)
Демократія — слово, яке дається українцям з болем і кров’ю. Воно лунало у рядках репресованих митців, воно лунає у кожному “Слава Україні!” сьогодні. Викладач суспільнознавчих дисциплін Чорний Олег Вікторович для студентів коледжу провів інформаційну годину на тему: «Базові демократичні цінності на шляху до Європи», присвячену Міжнародному дню демократії. Під час зустрічі з’ясовувалося: в чому полягає цінність демократії та за яких умов можливе її існування. Викладач наголосив на ознаках демократії, які є основними цінностями Європейського Союзу. Дякуємо кожному, хто власними вчинками будує вільну Україну.
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2023/09/yzobrazhenye_viber_2023-09-18_18-41-49-506.jpg)
Залишити відповідь