Сади Перемоги
Сади Перемоги – всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.
Так як війна відібрала третину врожаю України, ми, в тилу, вступаємо в «городні війська» та не марнуємо жодної ділянки землі. Саме так роблять майбутні спеціалісти сільськогосподарської галузі разом з наставниками у Бобринецькому аграрному фаховому коледжі ім.В.Порика БНАУ. Цьогоріч у закладі освіти вирішили: землю треба максимально використати з користю. Тому майже гектар родючої землі засадили городиною. Посадкою овочів займалися місцеві студенти, викладачі та члени трудового колективу.
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2022/05/Bezymyann.png)
Директор коледжу Олег Чорний особисто подякував усім активним учасникам вкрай важливої роботи щодо забезпечення закладу освіти овочами на осінньо-зимовий період: «На сьогодні – це невеликий, але вагомий вклад у Перемогу над рашистами та продовольчу безпеку нашої держави вцілому. Миру Вам, добра та здоров’я!»
Залишити відповідь