Людям не те що позакладало вуха – людям позакладало душі.

— Ліна Костенко

Участь у ЄвроАсамблеї

 

   13 травня, з нагоди відзначення Дня Європи в Україні, в онлайн-форматі відбулася ЄвроАсамблея.  ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж імені В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету» долучився до даного заходу. Адже сьогодні, як ніколи, важливо залучати молодь до європейських цінностей.

     Викладач коледжу Чичирко Я.М. та студентка відділення «Землевпорядкування» Верічева Анастасія поділилися  в панельній дискусії своїми роздумами на тему: «Мій європейський саморозвиток» та «Що заважає нам дотримуватися європейських цінностей?». А студент відділення  «Виробництво і переробка продукції рослинництва» Скрипник Іван прийняв участь та отримав схвалені відгуки у конкурсі відеороликів на тему: «Європейські цінності мого життя». 

    Насичена та цікава зустріч ще раз довела, що нас підтримують європейські країни. Утверджуючи свободу слова, створюючи умови для формування демократичних європейських цінностей, вільно розвиваючи демократію в Україні та усвідомлюючи вагомість своєї активної життєвої позиції, молоде покоління готується зробити свій внесок у розвиток нашої держави, щоб піднеси її до рівня найрозвиненіших країн Європи.  Учасники ЄвроАсамблеї переконалися, що Україна – європейська держава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up