Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю.

— Григорій Сковорода

Збори трудового колективу

 

     Напередодні закінчення року у ВСП “Бобринецкий аграрний фаховий коледж ім.В.Порика БНАУ” відбулися загальні збори трудового колективу. Головною метою яких було схвалити новий колективний договір між адміністрацією та Радою трудового колективу закладу освіти. Його основна ціль – регулювання соціально-економічних, виробничих і трудових відносин, а також узгодження інтересів працюючих у колективі. Положення цього нормативного акту діють безпосередньо і є обов’язковими для дотримання адміністрацією та працівниками.

    Над розробленням проєкту колективного договору працювала команда досвідчених, грамотних і професійних співробітників. Укладання договору відбувалося згідно чинного законодавства. Присутні, ознайомлені напередодні з проєктом,  прийняли даний нормативний акт. Також працівники коледжу були ознайомлені з новими правилами внутрішнього розпорядку, які одноголосно були схвалені. Тож, в новий рік наш заклад освіти вступає з оновленими головними нормативними актами. 

   Оскільки збори відбувалися проти Дня Святого Миколая, не обійшлося без привітань. Дякуємо нашим працівникам за щирі слова, побажання та налаштування на позитивний, святковий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up