Немає нічого страшнішого за необмежену владу в руках обмеженої людини.

— Василь Симоненко

Вітаємо з перемогою!

     У період з 25 по 27 березня 2021 року у м.Києві, у  Палаці спорту  відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту. Участь у чемпіонаті взяли викладачі нашого коледжу. Боротьба була не з легких, але вони показали гарні результати та вибороли призові місця. Викладач землевпорядних дисциплін Ляшенко О.О. у вправі Р-12 (гвардійський ривок)  гирьою 16 кг, із результатом 205 підйомів, виборола почесне ІІ місце та отримала срібну медаль. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Піньковський Г.В. у вправі Р-12 гирьою 24 кг, із результатом 214 підйомів, зайняв ІV місце. Викладач Захисту України, тренер з гирьового спорту Гольша І.В.  у вправі “довгий цикл” гирьою 16 кг, із результатом 71 підйом,  виборов почесне ІІ місце та отримав срібну медаль, а у вправі Р-12 гирьою 16 кг, із результатом 245 підйомів,  виборов почесне ІІІ місце та отримав бронзову медаль. Вітаємо наших колег! Не зупиняйтеся на досягнутому! Ви – молодці!

Атестація педагогічних працівників

    Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності закладу освіти. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педпрацівників. Отже, з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.

     Атестація проводиться відповідно до вимог Типового положення № 930. У цьому році, а саме – 24 березня, педагогічні працівники нашого коледжу атестувалися в черговому порядку за виключенням декількох викладачів. Щоб правильно її організувати та провести, атестаційна комісія Бобринецького АФК ім.В.Пориа БНАУ (в складі 7 осіб) визначила покроковий алгоритм її проведення. До 20 жовтня були затверджені списки педагогічних працівників (в кількості 21 особи), які атестувалися в 2021 році. До 1 березня директором коледжу були сформовані характеристики. До 15 березня члени атестаційної комісії вивчали педагогічну діяльність працівників.

     Слід зазначити, що щорічне підвищення кваліфікації, як необхідної умови для атестації, пройшли всі працівники. Це наступні види та форми підвищення кваліфікації: навчання за освітньою програмою; стажування; участь у сертифікаційних програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо. Підготовка до проведення атестації та робота атестаційної комісії проходила згідно затвердженого плану з дотриманням необхідних норм і правил.

     За результатами атестації: викладачам Виннику О.В. та Музиці В.В. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»; викладачам: Брошеван Т.В., Бурякову І.В., Глібенку Г.А., Голику Р.А., Іванченку С.Г., Ланчуковській О.А., Неклесі Н.В., Протасовій І.М., Чемерису Ю.Л., Чичирко Я.М. підтверджено відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»; Іванченко Л.Б. відповідає займаній посаді завідувача бібліотеки; сформовано клопотання щодо атестації педагогічних працівників атестаційною комісією ІІІ рівня департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації.

 

16 березня – День визволення Бобринця

     

 

       16 березня жителі Бобринця відзначають роковини з Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Для кожного городянина ця подія особлива. У цей День як ніколи відчувається гордість за своє місто, за його надбання та здобутки. Бобринець, як безліч містечок та міст України здобував перемогу у тяжких кровопролитних боях. Ціною цієї Перемоги були життя солдат і офіцерів, підпільників, працівників тилу та мирних жителів, які допомагали фронту. Сьогодні ми низько схиляємо голови і згадуємо про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді.
      Минає час, але у пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Нехай квітне і розвивається наша рідна Бобринеччина, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Вітаємо зі святом!

        Землевпорядкування – одна з найдавніших професій. Історичні літописи свідчать про те, що ще до прийняття християнства, понад 1000 років тому, у Київській  Русі вже проводили вимірювання землі. Першими землевпорядниками були межувальники, які встановлювали та закріплювали межі і видавали документи, що засвідчували право на землю. Ще тоді землевпорядники були шановними людьми, адже в їхніх руках перебувало головне багатство – земля, основа для функціонування всіх сфер діяльності людини. Тож, чим вищий рівень компетентності осіб, які створюють і регулюють земельні відносини, тим вищим і безпечнішим буде розвиток суспільства. Важливою ланкою при цьому є і одвічно буде землевпорядна служба.

             Дорогі працівники землевпорядної служби, викладачі, випускники  та студенти відділення “Землевпорядкування”!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо всім землевпорядникам, щоб поруч з вами завжди були людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для прийдешніх поколінь!

Пам’яті Тараса Шевченка

         

           Шевченко Тарас Григорович  – український культурний та громадсько-політичний діяч, мислитель, гуманіст, поет, художник, вчений, ідеолог соціального та національного визволення, Кобзар українського народу, один із провідних творців історичної пам’яті та національної ідентичності українського народу, знакова постать національної пам’яті, національний символ України. Творчість Тараса Шевченка увійшла до скарбниці світової культури, його твори перекладені більшістю мов світу. 

          Щороку, в день його народження, 9 березня українці вшановують пам’ять про великого Кобзаря. Цьогоріч ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проводив літературний онлайн-марафон, присвячений пам’яті Тараса Шевченка, «Єднаймо душі словом Кобзаря!», до якого долучилися понад 250 закладів освіти. Бобринецький аграрний фаховий коледж ім.В.Порика БНАУ не залишився осторонь, взявши в ньому участь. Викладач української мови та літератури Чорна С.М. представила до уваги авторську поезію про Т.Шевченка, а студент І-Б ВППР Христенко Павло виразно декламував вірш “Мені тринадцятий минало”.

up