Вітаємо з перемогою!
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/11/B6C3AEA1-06F3-474B-AD08-9758FB727D1E.jpeg)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/11/61488E72-C39B-41AC-80B1-65A6F94F5122.jpeg)
Змагання – це чергова перевірка фізичної підготовленості спортсмена, це відправна точка, від якої в подальшому буде відбуватися планування навантаження і встановлюватися подальша мета тренувань. Тому ніщо не може мобілізувати спортсмена краще, ніж змагання, адже саме на них учасник демонструє мужність, сміливість, ініціативу, дисциплінованість, характер, волю до перемоги і багато інших якостей, які не може проявити в повній мірі в інших умовах. Якщо тренер говорить що ви готові до змагань і пропонує в них участь – вперед до перемоги!
Саме завдяки професійним настановам наших викладачів-тренерів та наполегливості наших студентів Бобринецький коледж ім.В.Порика БНАУ є постійним учасником різноманітних спортивних змагань і турнірів.
Так, 28 листопада 2019 року у м.Кропивницькому відбулися змагання обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з гирьового спорту та настільного тенісу.
У змаганнях з гирьового спорту наш коледж представляла команда (тренер Гольша І.В.) у складі: Алєксєєва А., Берещенко М., Туміна Л., Мосейчук А., Голотюк А., Скорика Я., Смутка М., Тригуба В., Джиган А., Шапошнікова Є., яка у загальному заліку виборола почесне І місце.
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/11/4A524552-C414-45A3-9D31-B05E6DAF2636.jpeg)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/11/3E05673E-F958-4641-9F9F-8533082D6F53.jpeg)
У змаганнях з настільного тенісу (тренер Морович А.О.)виступали команда юнаків: Пастушенко Владислав, Нужний Денис, Шульженко Артем, яка посіла почесне ІІ місце та команда дівчат: Тороп Вікторія, Гордієнко Анастасія та Лисогор Лілія, посівши ІV місце. Наші спортсмени – наша гордість! Вітаємо з перемогою, ви – молодці!
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2019/11/FC1B89A5-F28F-4A01-BC42-A7EE6AFD2D55.jpeg)
Залишити відповідь