Терпи, терпи — терпець тебе шліфує.

— Василь Стус

Вітаємо зі святом!

    Дорогі студенти! Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!
    Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії та студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.

   Студенти – це наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і кращий навчальний заклад в центальному регіоні. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського аграрного  суспільства.

   Звання випускника ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика Білоцерківського НАУ» завжди асоціюється з високим інтелектуальним рівнем підготовки, творчим креативним підходом до справи, високою духовністю і патріотизмом. Пишайтесь тим, що ви гордо несете звання аграріїв і своїми добрими справами примножуйте славу закладу!
Зичу всім студентам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай роки навчання стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!

Директор ВСП «Бобринецький аграрний фаховий  коледж ім. В.Порика БНАУ» Чорний О.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up