За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте.

— Тарас Шевченко

Декада землевпорядних дисциплін

Щороку, восени, у Бобринецькому коледжі проходить декада циклової комісії землевпорядних дисциплін, у якій активну участь беруть як викладачі так і здобувачі освіти. Заплановані заходи завжди проходять насичено, повчально та цікаво.

Розпочалася декада 21 жовтня виховною годиною для студентів першого курсу «Світ моєї професії», яку підготували та провели куратор групи І- «А» Каращук О.Г. та завідувач відділення «Землевпорядкування» Прокопенко І.П. Першокурсників ознайомили із основними вимогами до майбутніх спеціалістів землевпорядної галузі та разом із ними було проведено аукціон особистісних рис, на якому кожен студент «придбав» рису характеру, яка йому необхідна.

22 жовтня в смт.Нємішаєво Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти був організований педагогічний тренінг на тему: «Творимо завтра вже сьогодні: місія викладача в умовах діджиталізації освітнього процесу». Наші колеги: викладачі зекмлевпорядних дисциплін Отян Ю.С., Протасова І.М., Романова Н.М., Неклеса Н.В. та викладач агрономічних дисциплін Мирненко А.О. із задоволенням відвідали даний захід, на якому дізналися про дидактичні можливості хмарних сервісів у освітньому процесі та отримали багато корисної інформації.

22-23 жовтня у коледжі відбулись змагання із волейболу на приз завідувача відділення “Землевпорядкування”. Два дні цікавої і напруженої гри дали такі результати:

  • номінація “Кращий волейбольний дебют” – команда І-А, капітан команди Дякова Крістіна;
  • номінація “Спортивна надія” – команда ІІ-А, капітан команди Калмиков Максим;
  • ІІІ місце – команда ІІІ-А, капітан команди Хворостенко Сергій;
  • ІІ місце -команда викладачів коледжу, капітан Винник В.О.;
  • І-місце – команда ІV-А, капітан команди Пастушенко Владислав.

Прокопенко Ірина Павлівна, завідувач відділення, подякувала всім за чудову атмосферу на змаганнях, вручила кубок та привітала переможців, які другий рік поспіль вибороли нагороду.

Завершальним етапом проведення декади циклової комісії землевпорядних дисциплін 31 жовтня 2019 року був КВЕСТ «Землевпорядні перегони». У ньому взяли участь дві команди студентів ІІ курсу групи «А» відділення «Землевпорядкування».

Мета заходу: формувати здатність працювати у команді, розвивати нестандартне мислення, намагатися швидко приймати рішення, поважати ставлення інші думки, підвищувати ефективну конкурентноспроможність задля підняття власної самооцінки. 

Для того, щоб знайти локацію і отримати фрагмент знімку, учасникам треба було розгадати загадку та, прийшовши до місця призначення, виконати різні завдання: виміряти кути, розгадати ребуси та інтелектуальні загадки, знайти правильну відповідь, скласти слова, заспівати пісні про землю, виконати спортивні вправи та інше. Після проходження квесту команди мали зібрати фрагменти знімка та відгадати що зображено на ньому.

За підсумками квесту перемогу отримала команда «Позитив», яка пройшла швидше всі етапи та склала знімок. Команда «Бідолахи» відстали всього на 2 хвилини від команди суперників. Усі учасники заходу отримали масу позитивних емоцій. Дякуємо за участь у квесті і подальших перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up