За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте.

— Тарас Шевченко

Обмін педагогічним досвідом

Сучасний викладач – це креативна, цілеспрямована та творча особистість, яка може скерувати процес навчання й завжди перебуває в пошуку. Тому, щоб всебічний розвиток та вдосконалення досягли свого апогею, йому просто необхідне спілкування та обмін досвідом зі своїми колегами.

28 січня 2019 року відповідно до плану роботи циклової комісії агротехнічних дисциплін  та з метою удосконалення освітнього процесу, підвищення педагогічної майстерності, вивчення та узагальнення педагогічного досвіду, активізації викладачів в підвищенні свого фахового рівня було проведено чергове засідання у формі методичних посиденьок,  на якому викладачі Тєфтєєв І.Л, Чемерис Ю.Л, Ланчуковська О.А. презентували свій досвід роботи: продемонстрували різні форми і методи роботи, свої напрацювання.

В роботі засідання прийняли участь викладачі циклової комісії агротехнічних дисциплін, методист коледжу Смоляр Я.М, завідуюча методичним кабінетом Бондаревська Т.Г та завідуюча відділенням «Виробництво і переробка продукції рослинництва» Матійко І.А. Завершилося засідання підведенням підсумків. Засідання пройшло на належному організаційному та професійному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up