Вітаємо колегу!
Згідно з розпорядженням голови Кіровоградської обласної ради за особисту мужність, і самовідданість, виявлені в ході рятування людей і надання гуманітарної допомоги жителям Херсонщини в умовах воєнного стану, патріотизм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України оголошено Подяку викладачу нашого коледжу, добровольцю 2-го стрілецького батальйону добровольчого формування Кропивницької територіальної громади ЧОРНОМУ ОЛЕГУ ВІКТОРОВИЧУ! Вітаємо з нагородою, дякуємо за роботу та бажаємо миру!
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-16_18-55-02-673.jpg)
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2023/06/yzobrazhenye_viber_2023-06-30_14-20-56-562.jpg)
Залишити відповідь