Немає нічого страшнішого за необмежену владу в руках обмеженої людини.

— Василь Симоненко

Виробничі екскурсії

     Виробнича екскурсія – одна з найважливіших і численних форм освітнього процесу. Вона має велике навчальне і виховне значення, так як служить формою наочного ознайомлення студентів із технікою, технологією, організацією виробництва, умовами праці тощо. 

       22 березня викладачі технології зберігання та переробки продукції рослинництва: Залуженко В.І. та Музика В.В. разом зі студентам IV курсу відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва» відвідали приватне підприємство «Агрофірма «Славутич» та хлібокомбінат Бобринецького РСТ.

       Під час екскурсії по агрофірмі студенти ознайомилися із завданнями та потужностями підприємства, технологією очищення та зберігання зерна, технологією виробництва гречаної крупи та роботою виробничо-технологічної лабораторії: її обладнанням та методикою визначення якості зерна.

       На хлібокомбінаті студентів ознайомили з процесом виробництва хліба та хлібобулочної продукції. На даний час випікають 63 найменування виробів. Студенти відстежили процес виготовлення хліба, починаючи від підготовки сировини, приготування і обробки тіста до випікання, охолодження і зберігання продукції. Оглянули виробничі цехи та обладнання.

        Екскурсії вийшли пізнавальними, з безліччю запитань та цікавих відповідей. Адже вони дали можливість молоді побачити наживо, як працюють підприємства з виробництва хліба та технології зберігання зерна. Недарма говорять: “Краще один раз побачити, ніж сто раз почути”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up