16 днів проти насильства
![Новини / В Україні стартує акція «16 днів проти насильства»](http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000148/148708/picture.jpg)
У рамках проведення акції “16 днів проти насильства” для здобувачів освіти І курсу було проведено цікаву та пізнавальну зустріч із представниками правоохоронних органів. Теми, які розглядалися під час спілкування актуальні та надзвичайно болючі, а саме: прояви домашнього насилля, булінг серед студентства, водіння без посвідчення водія та в нетверезому стані, відповідальність за адміністративні порушення (куріння та розпиття спиртних напоїв) тощо. Дякуємо нашим гостям: інспектору сектору ювінальної привенції відділу привенції Кропивницького РУП ст. лейтенанту Бортко Маргариті та головному офіцеру громади сектору взаємодії з громадянами Кропивницького РУП капітану поліції Гузієнку Олександру за проведений корисний просвітницький захід.
![](http://bkbnau.com/wp-content/uploads/2021/11/yzobrazhenye_viber_2021-11-30_08-12-26-316.jpg)
Залишити відповідь