Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

— Василь Сухомлинський

25 років після випуску

     19 червня 2021 року у ВСП «Бобринецький фаховий аграрний коледж ім. В.Порика БНАУ» відбулася зустріч випускників 1996 року випуску. 23 спеціалісти колишніх груп – «А» та «Б» відділення «Агрономія» з ’їхалися з різних куточків України. Коледж гостинно запрошував їх пройти по території рідного закладу освіти, завітати в навчальний корпус і поспілкуватися в знайомій  актовій залі.

         На зустріч запросили куратора тодішнього IV-Б Сидоренка Миколу Андрійовича. Під час спогадів він жваво ділився історіями, які разом доповнювали присутні. Хвилиною мовчання згадали кураторів групи  «А» – Новінську Л.О. та Тесленка А.Д. На згадку про цю пам’ятну зустріч  випускники залишили для коледжу сувеніри.

       Організатором традиційної зустрічі своїх одногрупників стала Розмириця Тетяна. Вона відзначила, що кожні 5 років  активний і здружений колектив збирається для того, щоб не загубитися у цьому непростому світі. Щоразу старші та мудріші, вони  виважено діляться здобутим досвідом, налагоджують зв’язки і підтримку один одному, а ще «перезаряджаються» на життєву дорогу довжиною в прийдешні 5 років.

 

     Адміністрація коледжу виражає вдячність всім випускникам різних років навчання  за ініціативу зібратися і відвідати рідну Альма-матір, за чудові звістки про їхні досягнення і здобутки, за бажання рекомендувати абітурієнтам з числа власних дітей та онуків обирати для навчання саме наш заклад освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up