Терпи, терпи — терпець тебе шліфує.

— Василь Стус

Відзначили ювілей

17 лютого 2020 року у нашому закладі освіти відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя з дня народження Василя Порика, ім’я якого носить Бобринецький коледж.

 

Зустріч, яка називалася «До 100-річчя з Дня народження Василя Васильовича Порика – сина України, випускника Бобринецького сільськогосподарського технікуму, Героя Радянського Союзу, активного учасника руху Опору, Національного героя Франції» зібрала трудовий і студентський колективи та багато цікавих гостей. Адміністрація та молодіжний актив запросили на свято Давигору В.М., який працював директором технікуму понад 24 роки, міського голову Сніжка В.В., військового комісара, підполковника Капітоненка М.П., Лашкула Г.О., автора двох книжок про Бобринець, та Ткаченко Т.М., працівницю районної бібліотеки для дітей.

Із вітальним словом виступив заступник директора з навчально-виробничої роботи Піньковський Г.В., який зазначив, що 100-річний ювілей Героя Радянського Союзу Василя Порика – це вагома сторінка у житті коледжу, це відповідальність за завтрашній день і гартування молодих сердець як патріотів своєї Батьківщини.Молодому поколінню було представлено архівні матеріали про героя, цікаві факти його біографії, розкрито питання про історичну правду в трактуванні подвигу. Адже його героїчний подвиг надихав юнаків на справжні вчинки патріотів, плекав у підростаючого покоління любов до рідної землі.

Нехай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави. «Пам’ятаємо. Перемагаємо» – з таким лозунгом ми щодня йдемо до рідного коледжу, щоб здобути цінні знання майбутніх господарів землі, щоб берегти традиції славних українських родів, щоб перемагати у двобої з повсякденністю.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up