За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте.

— Тарас Шевченко

Вітаємо! Пишаємося!

28 липня, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначатиметься державне свято – День Української Державності.

 

Українців запросили на святкування Дня Української Державності у Празі

          День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу.  Лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати Україну, а зараз вже навіть самі росіяни визнають, що Україна переможе. Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу.

                                                                                                          Володимир Зеленський

Детальніше

Випуск 2022

         30 червня у ВСП “Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика БНАУ” відбувся випуск молодих спеціалістів відділень “Виробництво і переробка продукції рослинництва” та “Землевпорядкування”.  Весь період  навчання наших студентів супроводжували викладачі-професіонали, які, не зважаючи на обставини, виконували свою роботу щодня. Дякуємо їм за допомогу і турботу, увагу і настанови, терпіння і чуйне ставлення. Поряд із випускниками були куратори: Винник В.О., Брошеван Т.В. та Ляшенко О.О., які вчили їх уму-розуму, раділи їхнім успіхам і підтримували в моменти невдач!  Підтримували, давали важливі поради, ділилися своїми знаннями та вміннями завідуючі відділень – Матійко І.А. та Прокопенко І.П. 

Детальніше

День Конституції України

      День Конституції України – одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла першу Конституцію незалежної української держави. Ця подія закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. 

       Від усієї душі вітаємо з Днем Конституції, який наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави. Тож давайте разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. Миру всім нам та скорішої перемоги над російським ворогом!

Вітаємо колег!

   

    Сучасна освіта – освіта нової епохи, епохи знань. А ключовою фігурою у створенні освітнього середовища для розвитку творчих здібностей студентів є педагог. «Лише творчий вчитель може бути джерелом успіху своїх вихованців» – писав О.В.Сухомлинський. Участь у різних фахових конкурсах сприяє розвитку винахідливості та творчого потенціалу викладача, підвищенню рівня професійної майстерності та упровадженню в освітній процес нових технологій.

   Щорічно на базі ДУ «НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ» проводиться Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР». Захід проводиться з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників.

    Цього року викладачами нашого коледжу було представлено чимало робіт для участі у конкурсі «Педагогічний ОСКАР – 2022», які отримали високі бали та були занесені до Каталогу кращих робіт. 

Вітаємо викладачів – переможців

Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Педагогічний ОСКАР – 2022»

у номінації «Інновації  у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчально-методичного забезпечення, національного й професійного виховання студентської молоді в умовах  викликів сьогодення»:

Мирненко Аліну Олексіївну – І місце

Залуженко Валентину Іллівну – ІІ місце

Музику Вікторію Вікторівну – ІІ місце

Матійко Інну Анатоліївну – ІІ місце

Давигору Тетяну Анатоліївну – ІІ місце

Антикорупційне навчання

   Сьогодні уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Артельською Д. Р. було проведено навчання членів підрозділів приймальної комісій з питань дотримання антикорупційного законодавства під час вступної кампанії 2022 року.

  Юрисконсульт коледжу наголосила на необхідності дотримання антикорупційного законодавства закладу освіти під час вступної кампанії. Одна з головних цілей членів приймальної комісії та її підрозділів – це мінімізація ймовірності настання ризиків порушення принципів доброчесності та недопущення порушення прав абітурієнтів на доступ до освіти.
 
up