Всеукраїнський науково-практичний семінар “Інтеграція землеустрою та природоохоронної справи”

19 лютого 2026 року здобувачі освіти та викладачі спеціальності 193 Геодезія та землеустрій долучились до Всеукраїнського науково-практичного семінару “Інтеграція землеустрою та природоохоронної справи: проблеми заповідання, межі охоронюваних територій, обмеження у землекористуванні”. Захід проведено ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України» та ГО «Асоціація сертифікованих геодезистів України» .
Під час конференції обговорено питання:
- Встановлення та уточнення меж існуючих територій природно-заповідного фонду;
- ідетифікацію угідь, внесення в ДЗК, реєстрацію обмежень;
- заповідання нових територій і вибір категорії/ типу об’єкта природно-заповідного фонду;
- реальний зміст обмежень у межах природно-заповідного фонду та охоронних зон;
- документація із землеустрою по природно-заповідному фонду та її погодження /затвердження.
Для здобувачів освіти участь у такому заході стала можливістю поглибити професійні компетентності, побачити реальні виклики галузі та усвідомити відповідальність землевпорядника у питаннях збереження природної спадщини. Викладачі ж мали нагоду оновити зміст освітніх компонентів з урахуванням сучасних тенденцій та практики застосування законодавства.
Співпраця з професійними об’єднаннями, такими як ВГО «Асоціація фахівців землеустрою України» та ГО «Асоціація сертифікованих геодезистів України», сприяє посиленню практичної складової підготовки фахівців спеціальності 193 Геодезія та землеустрій та формуванню конкурентоспроможних спеціалістів, здатних ефективно працювати в умовах сучасних викликів.
Залишити відповідь