СТУДЕНТУ
ОГОЛОШЕННЯ
18 жовтня 2023 року в актовому залі коледжу з 09:00 до 15:00, згідно з затвердженим графіком, відбудуться збори студентів коледжу.
Мета зборів: обрання представників з числа студентів для участі у виборах директора Відокремленого структурного підрозділу «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету».
При собі мати документ, який засвідчує особу (паспорт, студентський квиток).
Організаційний комітет та Студентська рада
Увага! Конкурс!
Команда idmedia.ua оголошує про конкурсу для студентів українських вузів!
Наша мета: підтримати студентів, змотивувати їх до навчання, розширити кругозір та подарувати приємні емоції від творчого процесу.
Грант отримають 3 переможця:
1 місце – 10000 гривень;
2 місце – 4000 гривень;
3 місце – 2000 гривень.
Студент може обрати будь яку тему, та написати роботу згідно вимогам (на сторінці гранту), за бажанням тему можна поєднати з напрямом навчання.
Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію.
У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії!
Дякуємо Вам за участь! Бажаємо успіхів та мирного неба!
МИ САМІ ТВОРИМО СВОЄ МАЙБУТНЄ
Компанія “SEO.UA” – один з лідерів з комплексного просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!
Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє.
Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу. Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua. З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog
Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні! Слава Україні! Від імені благодійного руху дякую Вам за підтримку. Тримаймося, Єднаймося, Слава Україні!
ПЕРЕЛІК ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 201. АГРОНОМІЯ
Для здобувачів освіти І курсу
Агрометереологія з основами кліматології
Сільськогосподарська меліорація
Сільськогосподарська метеорологія
Фітомеліорація та охорона земель
Для здобувачів освіти ІІ курсу
Гербологія
Овочівництво
Сучасні системи землеробства
Технології закритого грунту
Для здобувачів освіти ІІІ курсу
Діджиталізація в агрономії
Основи бухгалтерського обліку і фінансування
Основи підприємництва, менеджменту і маркетингу
Смарт технології в агрономії
ПЕРЕЛІК ВИБІРКОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ 193. ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ
Для здобувачів освіти І курсу
Блок 1
Земельний Кодекс України
Раціональне використання та охорона земель
Для здобувачів освіти ІІ курсу
Блок 1
Ландшафтознавсво в землеустрої
ВД комунікативний менеджмент
Для здобувачів освіти ІІІ курсу
Блок 1
Автоматизована земельно-кадастрова інформаційна система
Цифрові плани і карти
Блок 2
Основи картографування
Тематична картографія
Блок 3
Протиерозійна організація території
Робоче проєктування
Блок 4
Теоретичні основи землеустрою
Управління земельними ресурсами
УВАГА! Для протидії кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет департаментом кіберполіції спільно з партнерами розроблено електронну платформу “МРІЯ”!
Відеоролик “Ми – проти насильства”
Грант для студентів та молоді, яка хоче вчитись
Ось і наближається старт соціальної програми Scholarship від сервісного центру iFix. Це чудова можливість підтримати перспективних та цілеспрямованих студентів. У рамках програми кожен студент має право взяти участь у конкурсі, переможцями якого буде надано грант на навчання в нашому коледжі. Загальна сума винагороди, яка буде поділена між двома переможцями, складає 15000 грн. Терміни подання конкурсних робіт з 21.11.2021р. до 28.02.2022р.
Про проведення національного конкурсу “Молодіжна столиця України”
Безпека в Інтернеті
Інтернет-технології стали природною складовою життя сучасної молоді. Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.
Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв’язання задач.
Всесвітня мережа також задовольняє потребу підлітків у лідерстві. Діти, які добре знають комп’ютер та Інтернет, більш адекватно оцінюють свої здібності та можливості, вони більш цілеспрямовані та кмітливі. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі, дитині треба вчитися структурувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі.
Кожного року в лютому у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету. Тема цього дня: «Разом для найкращого Інтернету», яка надихає всіх приєднуватися до руху та використовувати найкращий потенціал Інтернету для об’єднання людей. Адже головне – це уникнення інтернет – полону та ліквідація «безграмотності» в користуванні глобальною мережою.
Безпека дітей в Інтернеті
https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti
Рекомендації студентам із психологічної підготовки до ЗНО та ДПА:
Тренуйся! Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів — просто заради тренування. Не можна навчитись добре вирішувати тести, не виконуючи їх самих, примінюючи цю практику іншими видами контролю і самоконтролю. Ці тренування не тільки призводять до знайомства з типовими конструкціями тестових завдань, а й дають вам інший досвід — самоспостереження й оптимальної саморегуляції під час тестуваня.
Поспішай! Тренуйся із секундомером у ракух. Порівнюйте час, потрібний для виконання тестів. Обмежуйте його. Без подібних обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації неможливо змоделювати той стресс (напругу), що викликає будь-яке тестування.
Випробовуй! У тренуваннях застосовуйте правильну тактику, тобто додержуйтесь усіх рекомендацій, як правильно вирішувати окреме завдання чи тест у цілому. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а треба відразу ж познайомитися з варіантами відповідей. Тоді зміст відповідей прояснить вам, що сааме є необхідним в інструкції до данного завдання. Це конкретний приклад тактики, яку треба випробувати. Її можна освоїти й ефективно застосовувати, тільки активно тренуючись у тестуванні.
Угадуй! Якщо ви впевнені у виборі, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь відповіді перед іншими, то інтуїції варто довіряти. Така довіра, як правило, призводить до приросту балів.
Пропускай! Треба навчитися пропускати важкі чи незрозумілі завдання. Пам’ятайте: у тесті завжди знайдуться такі завдання, з якими ви обов’язкововпораєтесь. Просто нерозумно не дібрати балів тільки тому, що ви недобрались до «своїх» завдань, а застрягли на тих, навчальний матеріал яких вам невідомий. Звичайно така тактика може принести успіх далеко не завжди. Якщо тестпобудований за принципом «сходів» і починаєтьсяз легких запитань, то не варто пропускати всі перші завдання.
Виключай! Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильну відповідь, а послідовно виключати ті, які явно не підходять. Метод вилючення дозволяє концентрувати увагу всього на одній-двох ознаках (а це легше), а не відразу на п’ятьох-сімох (що набагато складніше) .
Скорочуй вибір! Якщо кілька відповідей (1-2) із чотирьох чи п’яти варіантів здаються вам зовсім невідповідними, а інші —підходящимиз рівною ймовірністю, то в цьому випадку правильніше буде не пропускати це завдання, намагатисьвибрати відповідьз інших просто навмання. Шляхом такої тактикиви отримаєте більше балів. Це — теорія ймовірності. Адже «негативнее знання» (про те, яка відповідь свідомо не годиться)- це теж знання, і нерозумно відмолятися від його використання.
Думай тільки про поточне завдання! Коли ви бачите завдання(питання), забувайте все, що було в попередньому: як правило, завдання в тестах не пов’язані одне з одним, тому знання, які ви застосовували в одному(уже вирішеному вами), як правило не допомогають, а тільки заважають сконцентруватись і правильно вирішити інше завдання.
Читай завдання до кінця! Поспіх не повинен призводити до того, що ви будете намагатись зрозуміти умови завдання з «першими словамим» й добудувати кінцівку у власній уяві. Це вірний спосіб зробити прикрі помилки в найлегших питаннях.
Не засмучуйся! У будь-якому професійно підготовленому тесті чимало завдань, з якими ви просто не зможете впоратись (так заплановано). Більше того, усі 100% завдань зможуть виконати лише одиниці! Тому ніякого сенсу розхлюпувати емоційну енергію на передчасну досаду.
Навіть, якщо вам здається, що ви допустили занадто помилок і просто завалили тест, пам’ятайте, що дуже часто відчуття є помилковим: при порівнянні ваших результатівз іншими може з’ясуватись, що інші допустили ще більше помилок. У підсумку ви одержите якщо не найвищий бал, то цілком пристойний. Ця установка особливо знадобиться «круглим відмінникам»,які звикли при звичайних методах контролю домагатися максимального результату. Якщо ви хочете стати класним «тестовим бійцем», навчайтесь не тільки наносити удари, а й тримати їх (якщо висловлюватись термінами боксу). Треба категорично відмовитись від «комплексу відмінника», який не звик непохитно переносити окремі локальні невдачі.
Заплануй два кола! Сплануйте середній час на кожне завдання таким чином, щоб за дві третини (максимум три чверті) сеансу пройти всі завдання «за першим колом». Тоді ви встигнете набрати максимум балів на легких для вас «своїх» завданнях, а потім зможете подумати й добрати щось на важких, які вам спочатку довелося пропустити. (Подібни й рецепт, на жаль не годиться для комп’ютерних тестів, які часто не дозволяють повертатись до попередніх завдань даоі, ніж на один крок.)
Бажаємо вам якнайкраще здати іспити!