Про коледж
Своєрідною візиткою нашого міста Бобринця став Свято-Вознесенський собор. А неподалік, серед розкішних вічнозелених ялин, стоїть будівля, яка чарує своєю красою й ошатністю, де з ранньої весни до пізньої осені милують око перехожих квіти та зелені насадження. Її знають не лише у місті, а й у інших районах та областях України — це Відокремлений структурний підрозділ “Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету”, який вже сто років випускає спеціалістів для наших сіл. Як і Україна, так і коледж пережив багато протягом цих років. Для тисяч випускників наш заклад освіти став другою домівкою. Відомі, заслужені, науковці зі світовими іменами, звичайні агрономи та землевпорядники, колись отримали свою першу путівку в доросле життя саме у цих стінах.
Наші діти й онуки за роки навчання у Бобринецькому коледжі дорослішають, мужніють та знаходяться під надійним наглядом сильного колективу педагогів, психологів, вихователів навчального закладу, що зараз у неспокійний час важливо для батьків. Тут молоді люди знаходять свою долю, створюють сім’ї, народжують діточок і залишаються жити та працювати на рідній землі
Маємо чимало досягнень: призові місця на олімпіадах, творчих конкурсах; займаємо вищі сходинки у рейтингових списках закладів освіти України. Завдяки нашим богатирям-гирьовикам про степове місто знають не тільки на теренах Кіровоградщини, а й далеко за кордоном, бо вони є непереможними серед студентської молоді й посідають почесні призові місця на змаганнях різного рівня.
Наш заклад освіти має право і готує фахівців із двох спеціальностей: «Агрономія» та «Геодезія та землеустрій». Поряд з основною спеціальністю студенти отримують робочу професію тракториста – машиніста категорії А1. Студенти навчаються на денній та заочній формах навчання.
Загальна чисельність працівників коледжу 87 чоловік. Освітню роботу здійснюють 40 педагогічних працівники, які мають відповідну фахову освіту та досвід роботи: 17 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію. Дромашко Г. М. має педагогічне звання методиста, а викладачі: Бібік Н. М., Залуженко В. І.. Піньковський Г. В., Прокопенко І. П., Смоляр Я. М. – старшого викладача. Піньковський Г. В. має ступінь доктора філософії у галузі знань «Аграрні науки та продовольство».
Освітній процес у коледжі здійснюється у навчальному та лабораторному корпусі, 33 кабінетах і лабораторіях та гуртожитку. Для забезпечення освітнього процесу обладнано три комп’ютерних лабораторії. Всього в коледжі нараховується 72 комп’ютери. Для навчання та контролю знань студентів в освітньому процесі використовується демонстраційна мультимедійна техніка. Викладачі та студенти мають вільний доступ до мережі Інтернет.
Теоретичне навчання тісно поєднується з навчальною практикою на колекційно-дослідному полі та технологічною і виробничою практикою за кордоном (Польща, Німеччина).
Студенти закладу освіти повністю забезпечені місцями в гуртожитку, який розрахований на 360 місць, для проживання створені відповідні санітарно-побутові умови, обладнані приміщення для занять спортом.
Їдальня коледжу, розрахована на 320 посадкових місць, забезпечує необхідне харчування студентів та співробітників коледжу. В навчальному корпусі працює буфет. Центром методичної роботи нашого закладу освіти є навчально-методичний кабінет.
Основним структурним підрозділом є бібліотека з читальною залою на 30 місць, у фондах якої зберігається понад 26 тис. примірників літератури. Бібліотека коледжу обладнана комп’ютерною технікою.
Для занять студентів та викладачів спортом створено спортивно-оздоровчий комплекс, обладнано тренажерні зали. Проявити свої таланти наші студенти мають змогу в гуртках художньої самодіяльності. Актова зала, де проходять різноманітні виховні заходи, розрахована на 240 місць.
Не стояти на місці, шукати нові шляхи розвитку — це наш пріоритетний напрямок у роботі Досягнення, розвиток, перспективи — ось що пропонує коледж тим, хто мріє і хоче отримати професію, яка буде приносити стабільну зарплату та повагу в майбутньому.
Гімн Бобринецького аграрного фіхового коледжу ім.В.Порика Білоцерківського НАУ
(сл. М. Орлова, муз. В.Прокопенко)
Дні забриніли піснями, закружляли в танок,
Знову зібратися в клас нас покликав дзвінок.
Вересень щедрий в дарунок приніс урожай,
Зустрічі з друзями, успіхів, знань побажай.
Приспів:
Шануймо, друзі, храм навчання,
Що нам знання в майбутнє дав,
На шлях життєвий, шлях пізнання
В майбутнє стежку нам вказав.
Долі людські промайнули у вирії літ,
Славні ім’я залишили в історії слід,
Минулі часи пам’ятає коледж наш,
Наснаги яскравий вогонь у серцях ще не згас.
Приспів
Цвітуть, колосяться на сонячних нивах хліба,
Рожевим світанком прокинеться нова доба.
Навчається жити, зростає господар полів,
Славтесь невтомнії руки землі трударів!