Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю.

— Григорій Сковорода

Гуртожиток

   «Гуртожиток – наш дім!» – під таким девізом проживають у гуртожитку Бобринецького аграрного фахового коледжу ім.В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету.

   Всього там мешкають 82 студенти, в кімнатах – по 2 – 4 особи.   На першому поверсі знаходяться просторий вестибюль, кабінети вихователя, коменданта та обслуговуючого персоналу. Кімнати забезпечені меблями в повному обсязі.

   До послуг мешканців гуртожитку є кімната для самопідготовки, яка забезпечена мережою Internet, господарські та санітарно-гігієнічні приміщення.

     Колективом працівників створюються належні умови для проживання, навчання та організації дозвілля студентів. Очолює роботу гуртожитку комендант Ковтуненко Тетяна Григорівна.

     Виховною роботою займається вихователь, Тихопій Павло Миколайович, який організовує позаудиторні заходи, допомагає студентству виробити індивідуальний стиль життя, діяльності та спілкування. Разом з комендантом забезпечує належність та контроль недоліків житлово-побутових умов, проводить роботу з дозвілля студентів.

     Упродовж навчального року студентське самоврядування успішно співпрацює з вихователем щодо питань планування, організації та координації виховної роботи. Основні заходи, які проводяться у гуртожитку, визначаються уже на першому засіданні студентської ради. До її складу входять голова студентської ради, представники активу кожного поверху та члени секторів (навчальний, санітарно-побутовий, культурно-масовий, дисципліни та порядку, спортивно – масовий). Щосереди проводиться генеральне прибирання на поверхах. У гуртожитку триває конкурс на «Кращу кімнату». Підсумки цього огляду проводяться щотижня, а в кінці навчального року визначиться «Краща кімната року». З метою організації відпочинку студентів проводяться культурно-масові заходи, святкові вечори та години спілкування.

 

Студенту для поселення в гуртожиток потрібно мати:
– довідку про проходження флюорографії та довідку про стан санітарно-епідеміологічного оточення. Довідка надається сімейним лікарем (педіатром), в якій вказується епідеміологічний стан дитини (наявність/відсутність педикульозу, шкірних захворювань, що протягом 21 дня не було контактів з людьми, які хворіють інфекційними хворобами та не перебувають на самоізоляції тощо);
– квитанцію про оплату за проживання в гуртожитку за 5 місяців.

Вартість проживання у гуртожитку – 604 грн за місяць.

 

up