Людям не те що позакладало вуха – людям позакладало душі.

— Ліна Костенко

Відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва»

 

 

Галузь знань – 20 Аграрні науки та продовольство

Спеціальність – 201 Агрономія

Кваліфікація – Агротехнік

Форма навчання денна, заочна

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст

Термін підготовки:

  • 3 роки 10 місяців на основі базовоїзагальної середньої освіти (9 кл.)
  • 2 роки  10 місяців на основі повноїзагальної середньої освіти (11 кл. та диплому кваліфікованого робітника)

   Особливе місце у розвитку Бобринецького аграрного фахового коледжу ім.В.Порика Білоцерківського НАУ займає агрономічне відділення – «Виробництво і переробка продукції рослинництва», яке існує з моменту заснування закладу освіти і готує спеціалістів сільськогосподарської галузі для роботи в державних та приватних господарствах агропромислового комплексу.

   Сьогодні кількість сільгосппідприємств зростає, і відповідно збішується рівень працевлаштування для наших випускників. Робиться акцент на нові агротехнології, тому директори агрохолдингів, фермерських господарств, тепличних комплексів, науково-дослідних інститутів хочуть, щоб був працівник який розуміє всі аспекти вирощування сільськогосподарських культур, може правильно і відповідально організувати робочий процес. Тож саме агроном об’єднує у собі агрометеоролога, фітопатолога, ентомолога, інженера, селекціонера, маркетолога, техніка, герболога, грунтознавця, фізіолога, фітофармаколога, економіста, агрохіміка, ботаніка та ще багато інших знань та вмінь з профільних наук.

   На світі чимало різноманітних професій, але фах агронома-технолога – надзвичайний. Обираючи професію пов’язану з використанням природних ресурсів, людина бере на себе відповідальність за розвиток і майбутнє всього, що нас оточує. Як і для будь-якої професії, визначальним у роботі з природними ресурсами є успішність діяльності, інтерес до роботи, працьовитість, відповідальність і наполегливість у досягненні мети. Праця для добробуту людей – що може бути найкраще і найблагородніше?

   Особливе місце займає практична підготовка – виробнича технологічна та переддипломна, яку здобувачі освіти проходять на різних агропідприємствах Кіровоградської області. Навчальні практики проходять на базі навчально-дослідного господарства коледжу та Новокаховського навчально-практичного центру.

   Після закінчення коледжу студенти мають можливість продовжити навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті та інших закладах вищої освіти на третьому курсі за спорідненою спеціальністю.

 

 Завідувач відділення – викладач-методист вищої кваліфікаційної категорії  

Матійко Інна Анатоліївна

Телефон 0675960426

 

up