Про коледж

 

   Своєрідною візиткою нашого міста Бобринця став Свято-Вознесенський собор. А неподалік, серед розкішних вічнозелених ялин, стоїть будівля, яка чарує своєю красою й ошатністю, де з ранньої весни до пізньої осені милують око перехожих квіти та зелені насадження. Її знають не лише у місті, а й у інших районах та областях України — це Бобринецький коледж ім. В.Порика Білоцерківського національного аграрного університету, який майже сто років випускає спеціалістів для наших сіл. Як і Україна, так і коледж пережив багато протягом цих років. Для тисяч випускників наш заклад освіти став другою домівкою. Відомі, заслужені, науковці зі світовими іменами, звичайні агрономи та землевпорядники, колись отримали свою першу путівку в доросле життя саме у цих стінах.
    Наші діти й онуки за роки навчання у Бобринецькому коледжі дорослішають, мужніють та знаходяться під надійним наглядом сильного колективу педагогів, психологів, вихователів навчального закладу, що зараз у неспокійний час важливо для батьків. Тут молоді люди знаходять свою долю, створюють сім’ї, народжують діточок і залишаються жити та працювати на рідній землі
    Маємо чимало досягнень: призові місця на олімпіадах, творчих конкурсах; займаємо вищі сходинки у рейтингових списках навчальних закладів України. Завдяки нашим богатирям-гирьовикам про степове місто знають не тільки на теренах Кіровоградщини, а й далеко за кордоном, бо вони є непереможними серед студентської молоді й посідають почесні призові місця на змаганнях різного рівня.
    Навчальний заклад має право і готує фахівців з трьох спеціальностей: «Агрономія», «Геодезія та землеустрій» та «Менеджмент». Поряд з основною спеціальністю студенти отримують робочу професію тракториста – машиніста категорії «А».
      Контингент студентів на 2019 рік складає 302 особи, з них 266 навчаються на денній та 36 – на заочній формах навчання.
Загальна чисельність працівників коледжу 94 чоловік. Навчально-виховну роботу здійснюють 44 педагогічних працівники, які мають відповідну фахову освіту та досвід роботи: 19 викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, з них двоє мають звання методиста та старшого викладача.
   Освітній процес у коледжі здійснюється у навчальному та лабораторному корпусі, 33 кабінетах і лабораторіях та двох гуртожитках. Для забезпечення навчального процесу обладнано три комп’ютерних лабораторії. Всього в коледжі нараховується 72 комп’ютери. Для навчання та контролю знань студентів у навчальному процесі використовується демонстраційна мультимедійна техніка. Викладачі та студенти мають вільний доступ до мережі Інтернет.
   Теоретичне навчання тісно поєднується з навчальною практикою на колекційно-дослідному полі та технологічною і виробничою практикою в містах Нова Каховка і Полтава та за кордоном (Польща, Німеччина).
   Студенти навчального закладу повністю забезпечені місцями в гуртожитку, який розрахований на 360 місць, для проживання створені відповідні санітарно-побутові умови, обладнані приміщення для занять спортом.
    Їдальня коледжу, розрахована на 320 посадкових місць, забезпечує необхідне харчування студентів та співробітників коледжу. В навчальному корпусі працює буфет.
  Центром методичної роботи нашого закладу освіти є методичний кабінет.
     Основним структурним підрозділом є бібліотека з читальною залою на 30 місць, у фондах якої зберігається понад 26 тис. примірників літератури. Бібліотека коледжу обладнана комп’ютерною технікою.
  Для занять студентів та викладачів спортом створено спортивно-оздоровчий комплекс, обладнано тренажерні зали. Проявити свої таланти наші студенти мають змогу в гуртках художньої самодіяльності. Актова зала, де проходять різноманітні виховні заходи, розрахована на 240 місць.
   Не стояти на місці, шукати нові шляхи розвитку — це наш пріоритетний напрямок у роботі Досягнення, розвиток, перспективи — ось що пропонує коледж тим, хто мріє і хоче отримати професію, яка буде приносити стабільну зарплату та повагу в майбутньому.

 

Гімн Бобринецького коледжу ім.В.Порика Білоцерківського НАУ

(сл. М. Орлова, муз. В.Прокопенко)

Дні забриніли піснями, закружляли в танок,

Знову зібратися в клас нас покликав дзвінок.

Вересень щедрий в дарунок приніс урожай,

Зустрічі з друзями, успіхів, знань побажай.

 Приспів:

Шануймо, друзі, храм навчання,

Що нам знання в майбутнє дав,

На шлях життєвий, шлях пізнання

В майбутнє стежку нам вказав.

 

Долі людські промайнули у  вирії літ,

Славні ім’я залишили в історії слід,

Минулі часи пам’ятає коледж наш,

Наснаги яскравий вогонь у серцях ще не згас.

Приспів

Цвітуть, колосяться на сонячних нивах хліба,

Рожевим світанком прокинеться нова доба.

Навчається жити, зростає господар полів,

 Славтесь невтомнії руки землі трударів!

 

up