Людям не те що позакладало вуха – людям позакладало душі.

— Ліна Костенко

Вітаємо зі святом!

     День Гідності та Свободи— свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій. Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

     Сьогодні, 21 листопада 2020 року, адміністрація, викладачі та працівники  ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика Білоцерківського НАУ» зібралися для покладання квітів біля пам’ятної  дошки загиблого героя Ігіта Гаспаряна, випускника коледжу 2007 року. Він один із тих, хто в перші місяці ворожої агресії на Україну, піднявся на захист цілісності та суверенітету, гідності і свободи Батьківщини.

     2020 рік – це рік, який примусив нас замислитися. У кожній країні COVID-19, неначе рентген, виявив глибоку несправедливість та нерівність. В основі цих викликів лежить поняття гідності та цінність кожного людського життя. Ми ніколи не потребували любові та почуття єдності більше, ніж зараз.

     Із 21 листопада по 9 грудня  2020 року, приурочений до Усесвітнього Дня Гідності,  у ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В.Порика Білоцерківського НАУ» з метою навчитися керуватися почуттями власної гідності у своїх  повсякденних діях і вчинках організовується тиждень студентської активності. Заплановані наступні заходи:       

  • Участь у загальноміській акції «Допомога молодшим друзям»,  збір їжі та речей  для тварин з притулку «Чотири лапи».
  • Флешмоб «Ми дбаємо про чистоту свого студентського містечка».
  • Діалог про гідність.
  • Робота з метафоричними світлинами «Що таке гідність?»            

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up