Конкурс імені Тараса Шевченка

Традиційно, восени, серед учнівської та студентської молоді України проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка.

Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвиток їх творчого потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами. 

Нещодавно у Бобринецькому коледжі ім.В.Порика БНАУ відбувся І етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 13 студентів першого курсу. За результатами І етапу найбільшу кількість балів набрали роботи Шапошнікова Єгора (І-Б «Виробництво і переробка продукції рослинництва») та  Полшкової Єлизавети (І-А «Землевпорядкування»). Кращу роботу буде відправлено до КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» для участі у ІІІ етапі Конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up