Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе.

— Василь Сухомлинський

Тиждень педагогічної майстерності

Із 23 по 30 жовтня 2019 року в коледжі проходив тиждень педагогічної майстерності завідувача відділення «Землевпорядкування», викладача землевпорядних дисциплін Прокопенко Ірини Павлівни

У рамках тижня у групі ІV-А відділення «Землевпорядкування» проведено заняття–дослідження на тему: «Землі історико-культурного призначення», протягом якого студенти виконали і захистили міні-проект, дослідивши земельні ділянки даної категорії на території м. Бобринець. Крім того насичено та ефективно в цій групі пройшов відео-лекторій на тему: «Оренда землі».

«Креативність в освіті» – таку назву мав тренінг, проведений для викладачів коледжу. У ролі тренера Ірина Павлівна запропонувала колегам виконати вправи на розвиток креативних здібностей.

Під час проведення виховної години «Перші кроки в професії» для студентів І курсу викладач познайомила їх із базовими поняттями обраної професії та мотивувала до якісного засвоєння професійних знань.

Кураторів навчальних груп коледжу Ірина Павлівна запросила на майстер-клас по методиці проведення соціометричного дослідження, під час якого поділилася досвідом застосування даного виду досліджень у педагогічній діяльності.

Нестандартно підішла до проведення відкритого навчального заняття викладач Прокопенко І.П., обравши інтегроване заняття. Вона запросила до участі викладача дисципліни «Історія земельних відносин» Ляшенко О.О. Студенти ознайомились зі змістом права власності, виконали захист проектів, які характеризували виникнення та розвиток права власності. Елементом діджиталізації освітнього процесу стало використання QR – коду для роботи з публічною кадастровою картою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up