Посвята у студенти

1 жовтня 2019 року у Бобринецькому коледжі ім.В.Порика Білоцерківського НАУ відбулися урочистості з нагоди  посвяти першокурсників у студенти. Глядацький зал зібрав молодь, викладачів і працівників закладу освіти. Ведучі, студенти І курсу – Піскун Михайло, Виноградова Мар’яна, Левченко Юлія, разом із майбутнім випускником Владиславом Пастушенком, легко і цікаво переходили від представлень талантів наших новачків до вручення студентських квитків.

Старости груп: Степаненко Юрій, Дякова Крістіна, Дяченко Денис склали присягу першокурсників.

Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка наполегливо і цілеспрямовано робить самостійні кроки. Перші кроки наших здобувачів освіти вже є вдалими та перспективними.

Директор коледжу Чорний О.В. привітав першокурсників, побажав цікавого, насиченого та результативного студентського життя. Вручивши студентські квитки, заступник директора з навчально-виховної роботи Андрєєв В.І. запевнив новоприйнятих здобувачів освіти, що енергійний початок навчання у коледжі стимулюватиме їх до вершини знань та професійного зростання.

 

Своїми виступами порадували усіх присутніх учасники художньої самодіяльності: Жукова Д. з вокального гуртка «Імідж» та народний аматорський хореографічний ансамбль «Натхнення».

Студент – ім’я прекрасне,

Це – молодість і оптимізм,

Невтомна праця, гострий розум,

Душа пісенна і професіоналізм!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up