Методичні посиденьки

На завершення предметного тижня циклової комісії соціально-економічних та гуманітарних дисциплін викладач бухгалтерського обліку Полоніна О.С. підготувала та провела педагогічний батл на тему: «Навчально-виховний процес у коледжі. Два погляди на одну проблему». За мету заходу було поставлено: виявити проблеми навчально-виховного процесу в коледжі та виробити план для їх вирішення; залучити учасників до самооцінки педагогічної майстерності і сформувати перспективу підвищення її рівня; поглибити та розширити знання учасників про методи і форми освітнього процесу; практично застосувати педагогічні знання у вирішенні проблемних педагогічних завдань і конфліктних ситуацій.

Після вступного слова Олександра Миколаївна провела розминку у вигляді міні-тесту. Викладачі, об’єднані в групи по гендерному принципу, обмінювалися досвідом педагогічної роботи, вирішували конфліктні і ситуаційні завдання. Цікавою пройшла робота інноваційним методом «Фішбоун».

Педагогічний батл показав, що сила педагогічного колективу, здатного підняти освітній процес на належну висоту – в єдності майстерності кожного викладача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up