Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Випуск 2018

21 червня 2018 року в Бобринецькому коледжі ім. В.Порика Білоцерківського НАУ відбувся черговий випуск спеціалістів агротехніків та техніків–землевпорядників. Чотири роки вони опановували таку потрібну, благородну та мирну професію, яка так потрібна людям. В районному будинку культури зібралися батьки, викладачі коледжу, щоб востаннє сказати своїм дітям і вихованцям напутні слова та привітати із першою значною сходинкою у самостійне доросле життя.

Щирі побажання успіхів у їхньому подальшому становленні як фахівців пролунали від директора коледжу Чорного О.В., заступника директора із навчально-виховної роботи Андрєєва В.І., завідувачів відділень Матійко І.А., Прокопенко І.П., декана агробіотехнічного факультету БНАУ Хахули В.С., керівника регіонального центру Білоцерківського НАУ Владова І.В. та кураторів груп Пальок Г.В., Щіченка В.О., Неклеси Н.В., Ляшенко О.О.

Схвильовані і, можливо, трішки розгублені, випускники дякували своїм наставникам за отримані знання, доброту  та за те, що зуміли закласти в їхніх серцях любов до рідного краю, України, родини. Незабутніми стануть для них і хвилини, коли зі сцени лунали материнські настанови, а у відповідь були щирі сльози на очах їхніх дітей.

Прозвучала фінальна пісня. Із дипломами, мріями і сподівання на їх здійснення залишили стіни рідного коледжу молоді спеціалісти. Тож нехай щастить їм, адже саме вони є надією і майбутнім незалежної України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up