Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Згадали студентську юність

Складна, захоплююча, романтична і разом з тим відповідальна професія агронома. Це технолог у широкому розумінні, тобто це і  практик, і дослідник, а також – універсальний працівник . Саме таких працівників готують на відділенні «Агрономія». За час навчання студенти цієї спеціальності опанували технологічні особливості вирощування високих врожаїв сільськогосподарських культур. Вони навчилися ефективно застосовувати енергоощадні, екологічно чисті технології вирощування польових культур, запроваджувати раціональну структуру посівних площ, заходи сортової агротехніки, системи сівозмін, обробітку грунту, удобрення, меліорації, збереження і підвищення біологічної родючості грунтів.

Часова відстань у двадцять років не стерла з пам’яті уроки, здобуті в навчальному закладі. На свято зустрічі 16 червня 2018 року зібралося тринадцять випускників 1998 року випуску відділення «Агрономія». Пишається коледж своїми випускниками. Роки летять, але заклад не старіє  і пам’ятає усіх. А скільки всього досягнуто за цей період.   Вони працюють у різних сферах народного господарства, стали досвідченими спеціалістами та поважними людьми. Гордістю агрономічного відділення є його випускник  Тертичний Роман, який працює головним агрономом ПСП «Димитрово» Устинівського району. Значних успіхів у підготовці агрономів для сільського господарства досягли викладачі агрономічних дисциплін Ланчуковська Олена та Піньковський Геннадій, що працюють в рідному коледжі. Колишня староста групи Шаповалова Світлана викладає в Миколаївському НАУ. Кожен мав можливість розповісти про те: чого досяг і як склалося життя після закінчення коледжу, про сім’ю, дітей, чим займається зараз. Скільки линуло спогадів про незабутні роки навчання, про викладачів та студентське братство.

Всі випускники – працьовиті люди, якими гордиться коледж, бо вони, перш за все, своїми зусиллями прагнуть забезпечити родинам гідне життя, примножуючи аграрні досягнення України.

 

 Григорій Дромашко, викладач – методист

 Бобринецького коледжу Білоцерківського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up