Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Свято зустрічі випускників

12 травня 2018 року колишні студенти групи «Б» відділення «Землевпорядкування» злетілися на зустріч зі своєю юністю, на свято добрих спогадів, на cвято зустрічі випускників в Бобринецький коледж ім. В.Порика Білоцерківського НАУ.

Теплими словами та найкращими побажаннями зустрів колишніх випускників куратор групи Дромашко Г.М.: «Наш навчальний заклад має велику історію та славні традиції. Творять цю історію студенти та випускники навчального закладу. Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує нас. Я дуже радий, що ви обрали професію землевпорядника, що працюєте на рідній землі, турбуєтеся про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє. Переконаний, що ваш високий  професіоналізм та наполеглива щоденна праця і надалі сприятимуть зміцненню землевпорядної служби та будуть запорукою її успішного розвитку».

Атмосфера в аудиторії № 36 була надзвичайно хвилююча, наповнена спогадами про юність, про цікаві заняття з землевпорядних дисциплін, галасливі перерви, дружбу  і, звичайно ж, перше кохання.

Для випускників 13 років тому пролунав останній дзвоник та усіх їх об’єднали викладачі, незабутні пари, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Життя невпинно біжить, залишаючи прекрасні спогади. Пролетіли роки після закінчення коледжу, кожен знайшов своє місце в житті. Але сьогодні при зустрічі колишні випускники знову відчули атмосферу юності, міцної дружби, підтримки, теплоти.

Було багато спогадів про роки, що минули у стінах рідного навчального закладу, про подальші життєві події, про сьогодення. Важко переоцінити внесок землевпорядників у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів. У їх лавах – непросто компетентні фахівці, а ще – міцні, сильні, сміливі люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця. Мельниченко Наталія, яка працює інженером – землевпорядником в ДП «Кропивницький науково – дослідний та проектний інститут землеустрою», розповіла про сучасний стан реформування земельних відносин, про нові відповідальні завдання, які стоять перед землевпорядною службою. У розмовах непомітно промайнув час, розходитися зовсім не хотілося, але все має свій початок і свій кінець. Закінчилася і ця зустріч, та ми ніколи не прощаємося зі своїми випускниками, ми лише говоримо їм «До побачення», щоб зустрітися знову через 2 роки.

Коледж пам’ятає кожного свого студента, радіє успіхам і безмежно гордиться своїми випускниками. Впевнений, що вони з честю впораються з покладеними на них завданнями. Їх досвід, знання, принциповість, любов до рідної землі стануть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики.

 

Григорій Дромашко, викладач – методист

Бобринецького коледжу ім. В.Порика Білоцерківського НАУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up