Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Студенти у проекті «Голос громади»

«Хочеш змін  у своїй громаді – стань цією зміною» – під таким лозунгом 7 травня 2018 року у Бобринецькому коледжі ім.В.Порика Білоцерківського НАУ пройшла зустріч студентського парламенту з координаторами проекту «Голос громади» в Кіровоградській області, який втілює Спілка «Громадські ініціативи України» Олегом Овчаренко та Павлом Пущенко.

До спілкування були запрошені студенти-активісти: Новікова О., Клімчук Н., Берещенко М., Алєксєєнко Д., Подойма Н., Тороп В., Стеценко Н., Каращук С., Таран А., Алєксєєв А., а також викладач-координатор  Бадиця С.Л.

Під час зустрічі обговорювалися питання про можливі напрямки розвитку студентського руху, як складової частини молоді Бобринецької ОТГ.

Пропозиції щодо розвитку молодіжних ініціатив, окреслення подальших заходів у співпраці студентів з громадськими організаціями Бобринецької ОТГ та іншими ОТГ України, – це лише частина питань, які винесені для опрацювання під час  майбутньої зустрічі активістів трьох громад Кіровоградської області – Бобринецької, Маловисківської та Навоукраїнської. Зустріч запланована на кінець травня 2018 року.

На думку студентів, ця зустріч  покликана підвищити потенціал та активізувати участь молоді у роботі навчального закладу і громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up