Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Вчимося для активних дій

«Академія жіночого лідерства» – саме таку назву мала навчальна програма, яка проходила 21-23 квітня 2018 року у м. Кропивницький. Викладачі Бобринецького коледжу ім. В.Порика Білоцерківського    НАУ    Матійко І.А., Бадиця С.Л.,   Смоляр Я.М.,      Прокопенко І.П.. три дні поспіль отримували корисну інформацію і закріплювали її під час практичних і тренувальних вправ.

Розглядалися і опрацьовувалися наступні модулі:

  1. Актуальність і особливості жіночого лідерства.
  2. Децентралізація: можливості та виклики для жінок.
  3. Гендерні особливості в розвитку громад.
  4. Комунікаційні стратегії та робота зі ЗМІ.

Головна мета цієї програми –  підняти роль жінки у суспільному житті, допомогти їй у визначенні пріоритетів під час децентралізації суспільства. Цікавим і вагомим питанням було руйнування стереотипів, розгляд конкретних ситуацій.

Участь у Академії стала можливою за ініціативи міського голови Сніжка В.В.,  заступниці із соціальних    питань    Кривошеї Л.П.,   підтримки    директора   Бобринецького    коледжу Чорного О.В. та організації заходу Українським Жіночим Фондом та Національним Демократичним інститутом в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

Разом із представницями від Бобринецької об’єднаної територіальної громади (ОТГ) у тренінговій програмі прийняли участь жінки з  Маловисківської та Новоукраїнської громад. 13 бобринчанок компетентно вирішували завдання, творчо пропонували своє бачення модельованих ситуацій. Всі – активні, яскраві, цілеспрямовані, уміло поєднували свої професійні знання з громадською діяльністю.

В ці дні пройшов перший етап Академії жіночого лідерства, яка передбачає ще одну сесію на два дні, що відбудеться в травні – червні 2018 року.

По завершенні насичених і змістовних трьох  навчальних днів можна зробити висновок, що наша Бобринецька ОТГ має потужний потенціал, де жінки займають вагоме місце. Всі отримані знання будуть корисними і втіленими у життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up