Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Протидія торгівлі людьми

17 квітня 2018 року в Бобринецькому коледжі ім. В.Порика Білоцерківського НАУ третьокурсники відділення «Землевпорядкування» зустрілися з Приймак С.В., яка є членом громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр». Студенти стали учасниками проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у Кіровоградській області».

Світлана Вікторівна надала вичерпну інформацію щодо видів експлуатації людей, форм і методів організації торгівлі людьми, а також про можливість убезпечити себе під час поїздки за кордон як на роботу, так і на відпочинок.

Актуальність даної проблеми полягає в тому, що на разі торгівля людьми займає ІІІ місце серед таких злочинів як наркотики  – І місце,  зброя – ІІ місце, тому дуже важливо знати свої права під час працевлаштування, укладання трудової угоди чи оформлення візи на виїзд за кордон .

Під час спілкування студенти мали змогу не лише ознайомитися з теоретичним матеріалом, а й прийняти активну участь у грі «Світове кафе», що пройшла під девізами: «Ми ламаємо стереотипи», «Подорожуємо безпечно». Активність учасників заохочувалася врученням блокнотів, зошитів, ручок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up