Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Змагалися куратори

Одним із заходів щодо реалізації Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту»  став конкурс «Куратор навчальної групи 2018 року». Метою якого є активізація виховної роботи у коледжах та поширення кращого досвіду в організації роботи в групі та забезпечення непереривності та  наступності у навчанні та вихованні майбутніх спеціалістів. Конкурс проходить у три етапи.

30 березня 2018 року у Бобринецькому коледжі ім.В.Порика Білоцерківського НАУ відбувся І етап конкурсу. За звання кращого куратора навчального закладу змагалися Голик Р.А., Бондаревська Т.Г., Каращук О.Г., Музика В.В., Романова Н.М.

Оцінювалась робота куратора за такими видами діяльності: ведення журналу куратора, план  виховної роботи групи, індивідуальна робота зі студентами та робота із студентами, які потребують  посиленої уваги, з тими, хто проживає в гуртожитку, результативність  співпраці куратора і  студентів, робота з батьками. Ці види діяльності журі оцінювало напередодні  конкурсу.  Другим туром стали: представлення- презентація, захист проектів, літопис групи та інтелектуальний конкурс.

Конкурсантами булла проведена велика робота щодо підготовки даних матеріалів. Кожен із учасників приклав багато зусиль, творчих сил, обрав індивідуальний підхід до вирішення непростих ситуацій, які можуть  спіткати куратора у процесі виховання і формування особистості студента не лише як висококваліфікованого  фахівця, а й громадянина з активною життєвою позицією. І нашим кураторам це вдалося. У кожному їх слові чи дійстві відчувалися  непідробна любов і гордість за своїх студентів, для яких вони упродовж чотирьох років стали і наставниками, і батьками.   В  актовій залі зібралися викладачі, студенти, батьки, які хвилювалися не менше за учасників. Атмосфера підтримки, поваги і любові  сприяла розкриттю   майстерності, креативності та мудрості. Палкі оплески, щирі слова підтримки допомагали і надихали  конкурсантів. 

Конкурс завершився та нелегке завдання стояло перед членами журі: віддати комусь перевагу, коли всі були гідні звання кращого куратора  2018 року Бобринецького коледжу.  Та все ж у кожному змаганні є переможець.  Цьогоріч  ним стала Бондаревська Т.Г., яка й буде захищати честь навчального закладу на регіональному конкурсі.  Друге місце виборола Каращук О.Г., а третє – Голик Р.А.  Дипломами  за участь у конкурсі нагороджені Музика В.В. і Романова Н.М.   

Педагогічний колектив  та студенти щиро вітають учасників І етапу конкурсу  «Куратор навчальної групи 2018» і бажають творчих успіхів, взаємопорозуміння, ніколи не зупинятися на досягнутому і бути взірцем для своїх вихованців.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up