Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Обрали студента року 2018

 22 березня 2018 року у Бобринецькому коледжі ім. В. Порика Білоцерківського НАУ відбувся конкурс «Студент року 2018». Студентське життя – це та пора в житті кожної молодої людини, яка присвячена пошуку істини, розвитку творчості, нових вражень та нових друзів.

Кожного року у стінах навчального закладу проходить цей захід, на якому кращий із кращих удостоюється честі представляти один із найстаріших навчальних закладів у регіональному конкурсі «Студент року», який, до речі, цьогоріч проходитиме у нашому навчальному закладі.

 Взяти участь у цьому дійстві та показати свої здібності виявили бажання студенти відділень: ВППР – Стеценко Надія, Таран Андрій, Польовий Олександр; «Землевпорядкування» –  Хилько Анастасія, Тороп Вікторія і «Організація виробництва» – Ніколаєва Оксана. Тож  члени журі мали нелегке завдання – визначити переможця.  Конкурсанти ж повинні були пройти випробування у таких шести конкурсах: «Я у професії», « Бліц –турнір», «Селфі», «Інтуїція», «Світ моїх захоплень» та «Студент майбутнього».  Кожен із них творчо підійшов до виконання завдань. Всі представлені доробки були цікавими і відображали індивідуальність, інтелект та неординарний підхід до їх представлення. Та зазвичай, як і у кожному змаганні, є переможець. Цього разу студентом 2018 року стала  Тороп Вікторія.

Педагогічний колектив, студенти щиро вітають Вікторію із перемогою і бажають їй творчої наснаги, оптимізму, віри у власні сили та ще у те, що її зірка засяє серед зірок талановитого студентства України.

Конкурс завершився. Хвилювання учасників залишились позаду. Дехто, можливо, засмутився, але  всі, хто був присутній отримали позитивний заряд енергії та гордість за нашу талановиту молодь.

 Тож хочеться подякувати Давигорі Т.А ., Ляшенко О.О., які приклали багато зусиль і творчої фантазії, щоб усім було цікаво, а також небайдужим спонсорам – директору коледжу Чорному О.В. та голові студентського профкому Ланчуковській О.А.     

        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up