Терпи, терпи — терпець тебе шліфує.

— Василь Стус

Всеукраїнські спортивні ігри студентів.

20-21 березня 2018 року в м. Мелітополь Запорізької області на спортивній базі Таврійського державного агротехнологічного університету пройшли фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед ВНЗ України з гирьового спорту.

Участь прийняли студенти восьми коледжів та пяти університетів МОН України.

Гарні здобутки мають студенти Бобринецького коледжу ім.В.Порика Білоцерківського НАУ.

Студенти Гладкочуб Максим та Сеслов Владислав стали чемпіонами у своїх вагових категоріях. Студенти Берещенко Микола, Неглазов Станіслав, Сапунов Дмитро, Іванченко Ярослава посіли другі сходинки п’єдесталу кожен у своїй ваговій категорії.

У загальнокомандному заліку переможцем стала команда Бобринецького коледжу ім.В.Порика БНАУ, другу сходинку зайняла команда Хомутецького коледжу ветеринарної медицини, третіми були студенти Старобільського коледжу Луганського НАУ. Студенти-земляки Кіровоградського коледжу механізації посіли п”яте місце серед найсильніших команд.

До змагань збірну команду Бобринецького коледжу підготували тренери – викладачі Гольша І.В. та Намеєснік І.І.