Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

День визволення міста Бобринець

16 березня 2018 року бобринчани відзначали 74- річницю визволення рідного міста від німецько – фашистських загарбників. До цього хвилюючого свята долучилися і студенти Бобринецького коледжу Білоцерківського НАУ.  Перед початком ходи студенти вшанували пам’ять випускників закладу, які загинули в роки ІІ Світової війни та в зоні АТО, поклавши квіти біля меморіальних дошок.

Разом із жителями Бобринця молодь коледжу розпочала ходу від Свято – Миколаївської церкви, біля якої поклонилися пам’яті загиблим воїнам – землякам на Сході України. Урочистим маршем пройшли центральною вулицею міста та поклали квіти до пам’ятників загиблим учням і вчителям та невідомому солдату.

Серед тих, хто прийшов вшанувати безсмертний подвиг солдатів в роки ІІ Світової війни були шановані на Бобринеччині люди: Лашкул Г.О., Піднебесний Д.Д., Отян В.Д., які довгий час пропрацювали у коледжі та виховували у молоді почуття патріотизму і гордості за волелюбний український народ.

У почесній варті з прапорами, затамувавши подих і відчуваючи велику відповідальність перед пам’яттю дідів і прадідів, стояли студенти навчального закладу.

 Біля пам’ятника Невідомому солдату відбувся мітинг, на якому виступили міський голова Сніжко В.В., військовий комісар Капітоненко М.П. та заступник голови районної державної адміністрації Сопільняк Л.О. Вони привітали жителів міста із цим чудовим святом та завірили, що пам’ять про тих, хто приніс звільнення від фашизму буде жити вічно і передаватиметься із покоління в покоління.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up