Logo

Бобринецький коледж ім. В. Порика

Білоцерківського національного аграрного університету

Відзначили Масляну

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.  І дійсно не можливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня. Щороку свято Колодія в Україні  припадає на  різний час, воно відзначається рівно за тиждень до Великого Посту.

В нашому місті Масляну святкували 16 лютого. Не залишився осторонь цього заходу і Бобринецький коледж ім. В. Порика БНАУ. Викладач Чорна С.М. та лаборант Винник Л.В. з снопового матеріалу  власноруч зробили ляльку Масницю, що  була окрасою народного гуляння.

Переодягнені в циганчат студенти ІІ курсу відділення «Землевпорядкування»: Бевза О., Подойма Н.  та Тороп В, розважали мешканців  міста і закликали  спробувати смачні вареники  та ароматні пампушки.

Студенти І – Б відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва»  під керівництвом викладачів Чорної С.М.  та Сяської К.О.  підготували виставочний експонат «Зустріч Весни», що символізував довгоочікувану радість людей від пробудження природи. Наш навчальний заклад прививає своїм студентам любов до рідної землі та намагається відродити втрачені світоглядні знання і вірування прадавніх українців.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

up